Zájezd Litomyšl
V sobotu 16. května 2026.
V sobotu 16. 5. se konal další obecní zájezd, tentokrát do Litomyšle, který by se letos klidně mohl nést v duchu hesla „Nejsme z cukru“. Počasí nám sice příliš nepřálo a deštníky byly téměř neustále v pohotovosti, ale dobrou náladu nám déšť rozhodně nezkazil.
I přes zataženou oblohu a občasné přeháňky jsme si celý den náležitě užili. Společně jsme navštívili krásná zákoutí historického města, nechyběla příjemná atmosféra, dobré jídlo ani spousta smíchu. Právě podobné chvíle ukazují, že když je skvělá parta lidí, počasí není tím nejdůležitějším.
Velké poděkování patří všem účastníkům za dobrou náladu a odhodlání nenechat si výlet pokazit deštěm.
Domů jsme se vraceli unavení, ale plní zážitků a společných vzpomínek.
Datum poslední aktualizace: 19. 5. 2026 13:26



