Dětský den v Růžďce
14. června 2026
Počasí nás do poslední chvíle napínalo, ale nakonec nám přálo, a tak si děti i dospělí mohli užít krásné odpoledne plné zábavy, her a dobré nálady.
Program začal ve 13.00 hodin a pro děti bylo připraveno celkem 10 soutěžních stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet svou šikovnost, obratnost i znalosti. Velkou radost udělala také minizoo, kde si děti mohly prohlédnout a pohladit zvířátka, a nechyběla ani možnost svézt se na některém z oslíků. O další porci zábavy se postaral skákací hrad, který byl po celé odpoledne plný malých návštěvníků.
Velkým zážitkem bylo vystoupení kouzelníka Stanislava Jílka, který svými triky pobavil nejen děti, ale i dospělé.
Zájem vzbudila také tombola, která byla plná zajímavých věcí.
V závěru programu následovalo losování čísel na páskách v kategoriích děti a dospělí. Příjemná atmosféra, dětský smích a spokojené tváře byly důkazem, že se letošní dětský den opravdu vydařil.
Velké poděkování patří všem sponzorům – Hotelu U Stavaře, CK Valaška, Pizzerii Al Capone, obci Růžďka, společnosti ROBE, MAS Střední Vsetínsko a firmě JASY. Poděkování si zaslouží také TJ Sokol Růžďka a Myslivecké sdružení Javořina, které zajistily výborné občerstvení.
Děkujeme všem organizátorům, dobrovolníkům i návštěvníkům za vytvoření krásné atmosféry. Největší odměnou byly rozzářené dětské oči a radost, kterou si děti z tohoto dne odnesly. Více Vám prozradí přiložená fotogalerie.
Datum poslední aktualizace: 23. 6. 2026 14:54






